КОНТАКТЫ - Polski pobyt

КОНТАКТЫ

Polski pobyt

                          Ми раді вітати Вас на нашому сайті.

 Інформаційний портал “Polski pobyt” – створений для іноземців, які перебувають у Польщі. Тут ви знайдете корисну інформацію про життя на території РП, про незабутні місця для подорожей, актуальні новини, афішу, вакансії, довідник послуг і корисні лайфхаки.

 Відразу попередимо-ми налаштовані тільки на позитив і засуджуємо будь-які прояви національної нетерпимості, расизму, ксенофобії. Закликаємо наших читачів бути толерантними у висловлюваннях та коментарях!

 Створюйте новини разом з “Polski pobyt”. Повідомляйте про події та проблеми, знімайте відео, робіть фото та надсилайте на наш е-mail: info@polski-pobyt.com. Приєднуйтесь до нашої команди! Почніть свій “Polski pobyt”!

Наша команда

Сайт “Polski pobyt” шукає журналістів на добровільних засадах (нагадаємо сайт не має фінансової підтримки). Якщо любиш писати, вмієш самостійно шукати теми для статей, можеш допомогти співвітчизникам, які проживають в місті Бельсько-Бяла, і стати членом нашої команди. Робота не забере багато часу, але принесе користь твоїм землякам. На сторінках нашого сайту ми публікуємо свіжі новини, роз’яснюємо нюанси легалізації, описуємо місця для подорожей і відпочинку. А також активно ведемо рубрики «Афіша», «Вакансії» і «Довідник».

Хочеш допомогти? Напиши нам на електронну пошту info@polski-pobyt.com або скористайся контактним формуляром.

Почни свій “Polski pobyt” разом з нами!

Контактный формуляр

Використовуючи цей формуляр, ви даєте згоду на зберігання та обробку
ваших даних цим веб-сайтом
Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową
SONY DSC
Kateryna Pos Головний редактор
Всім привіт! Приїхавши до нової країни, кожен іноземець проходить свій шлях. Яким буде цей шлях - залежить від нас самих. Ще залежить від інформації, володіючи якою, легше влаштувати життя, досягати своїх цілей. Так з`явилася ідея створення інформаційного порталу. Трішки про мене: за освітою молодший редактор - спеціальність "Видавнича справа та редагування". Повна вища освіта за спеціальністю "Журналістика". Вдома працювала у прес-службах міста та області, була прес-секретарем мера міста. Люблю відкритих, позитивних людей, подорожі, хенд-мейд. Та більш за все люблю журналістику. Весь свій вільний час присвячую пошуку корисної інформації для Вас. Дуже радіємо, коли Вам з нами цікаво. Дякую всім підписникам за підтримку, за вподобання та репости. Буду рада бачити Вас на сторінках нашого сайту.
Журналист, автор
Шукаємо тебе!
Журналист, автор
Шукаємо тебе!
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error

Подписаться на уведомления